Wyobraź sobie Twój spokojny poranek. Świeci słońce, siedzisz w cieniu na tarasie, pijesz pyszną kawę, w oddali szumi morze a piaszczysta plaża kusi bliskością. Powoli przy wspólnym stole pojawia się coraz więcej osób, zaraz zacznie się wspólne, boskie wegetariańskie śniadanie. Wczoraj wszyscy spokojnie dojechali i dziś bez problemu możesz zacząć zajęcia. W pięknej sali albo w gaju oliwnym, jak Ci wygodniej. 

Tak zaczyna się dzień warsztatów prowadzonych przez Ciebie.

Organizuję warsztaty w pięknych, ciepłych miejscach. Wiem, że wiele osób bardzo lubi prowadzić warsztaty, a ich organizacja niekoniecznie sprawia im przyjemność. Mi natomiast sprawia to ogromną frajdę i wiem, co zrobić, żeby zebrać te wszystkie małe kolorowe puzzle w jedną wielką fantastyczną układankę. Mam w tym zakresie doświadczenie i świadomość, czym chcę się dzielić.


Organizuję dla trenerów warsztaty w Polsce i na świecie, od początku do końca. To co zapewniam:

  • rekomendację miejsc na całym świecie, przede wszystkim w Polsce, Grecji, Indiach,Belize ale nie mam żadnych ograniczeń!
  • wszystko w języku polskim lub angielski
  • pełną obsługę w kontaktach z wybranym miejscem warsztatowym
  • propozycję dopasowaną do charakteru wydarzenia, np. dla odosobnień, warsztatów rozwojowych, praktykowania jogi, tańczenia, wyjazdów na co-working
  • przygotowanie posiłków wegetariańskich lub/i wybór miejsc na posiłki
  • wsparcie w dotarciu na miejsce, zorganizowanie transportu dla uczestników
  • organizację dodatkowych atrakcji na miejscu
  • opiekę na miejscu, pomoc i wsparcie w nieprzewidzianych sytuacjach
  • pomoc w promocji, min. przygotowanie materiałów promocyjnych, formularzy zgłoszeniowych, wydarzeń na facebook’u

Wszystko czego jeszcze potrzebujesz, czyli w praktyce ja robię wszystko, a Ty przyjeżdżasz na gotowe, prowadzisz warsztat i nie musisz się niczym martwić. 


Przez wiele lat pracowałam przy zarządzaniu projektami w branży reklamowej i nadal wykorzystuję nabyte doświadczenie w każdym projekcie, w którym uczestniczę.

Oferuję Ci kompleksową organizację warsztatów, od wyboru miejsca, pełną obsługę na miejscu, wybór atrakcji i wszystko, co gwarantuje łatwość i dużą przyjemność dla prowadzących i uczestników.


Jeśli potrzebujesz czegoś, czego nie wymieniłam, nie wahaj się do mnie napisać, uwielbiam nowe wyzwania!