Z Izą spotkałam się dwukrotnie – na warsztatach na wyspie Gozo i Korfu. Jej wspaniałe pomysły na potrawy z regionalnych produktów, wniosły na moje warsztaty powiew  świeżości i prostoty, oferując jednocześnie bardzo bardzo smaczne potrawy. A zapiekane bakłażany ze świeżymi pomidorami i ziołami to po prostu rozpływające się w ustach delicje!!! Już sobie wyobrażam, co Iza wyczaruje z owoców i warzyw na Hawajach na mojej następnej wyprawie! Tym razem też poproszę ją o profesjonalną organizację  naszej egzotycznej podróży na te piękne wyspy Pacyfiku.

Małgosia Januszczyk-Siemieniuk http://intuicjazycia.pl/

Iza spadła mi z nieba. Naprawdę! Robiłam już wcześniej warsztaty wyjazdowe i wszystko robiłam sama, co oczywiście zakończyło się kompletnym wykończeniem i serią katastrof. Zaczęłam marzyć o tym, jak cudownie było mieć takiego szefa produkcji, który zrobi wszystko za mnie, a ja tylko przyjadę i odświeżona, prosto z mojego pięknego pokoju, przyjdę poprowadzić zajęcia. Troszkę się śmiałam sama z siebie, że to niemożliwe i wtedy pojawiła się Iza. To jest możliwe! A nawet więcej. Podczas mojego Pisarskiego Spa na Korfu Iza zadbała o każdy szczegół. KAŻDY. Zaczęło się od drobiazgowej oferty, dosłownie spadłam z krzesła! Pomogła mi zaplanować program wyjazdu proponując piękna miejsca, ciekawe wycieczki i oczywiście od razu rozwiązania logistyczne. Potem była sprawna organizacja, nie musiałam kompletnie zastanawiać się nad pisaniem do właścicieli wilii, myśleniem jakim cudem dostaniemy się z lotniska, Iza to wszystko zrobiła. Bez zawracania mi głowy, bez mówienia mi o trudnościach, po prostu zrobiła. Na miejscu dbała o mnie i uczestników non stop. Zajmowała się wszystkim, od znalezienia i zaproponowania świetnych restauracji na wieczór, przez organizację busa na drugą stronę góry, kocy na chłodne noce, taksówki na lotnisko dla kogoś, pomocy w zakupach u greckich sprzedawców, bo zna Arillas jak własną kieszeń. Na dodatek robiła to wszystko z niesamowitą energią, uśmiechem od ucha do ucha, w rytm muzyki i słońca. Moje klientki dosłownie ją pokochały. I już pytają kiedy następny warsztat z Izą!

Maria Kula
http://www.mariakula.comByłam z Izą na warsztatach pisarskich na Korfu. Iza troszczyła się o całą ekipę, jak dobra mama i siostra, dbając żebyśmy miały wszystko, czego potrzebowałyśmy do szczęścia. Organizowała atrakcje według zapotrzebowania, załatwiała wszystkie trudne sprawy i bosko gotowała. Pamiętała również o tych, którzy nie tolerowali glutenu i laktozy, specjalnie dla nich przygotowywała posiłki. Smak i wygląd jej potraw inspirował nas nawet pisarsko i pobudzał naszą kreatywność😊 Wszystkim jej poczynaniom towarzyszył zawsze uśmiech i dobry humor. Naprawdę polecam wyjazd z Izą, to świetna i dbająca o wszystko dziewczyna.

Ania Płowiec
https://www.facebook.com/AnnaPlowiecAutorka

Iza jest niezastąpioną organizatorką wyjazdów! Na jej życzenie wychodzi nawet słońce. Dzięki niej pokochałam Korfu na tyle by niebawem śladami wspólnych wycieczek zabrać tu najbliższych. Jak najlepszy szef kuchni dbała byśmy poznali Grecję od strony wypełnionych słońcem i ziołowym aromatem smaków! Jest też ciepłą i radosną kobietą a to przecież pomaga w podróży i w chwilach, gdy tęskni się za domem. Dziękuje Iza.

Małgosia Nawracaj
https://www.facebook.com/slubwjurcie

Odkąd poznałam Izę moje kosmiczne i odleciane plany stały się realne! Pokazała mi, jak ‚złapać byka za rogi’ i realizować swój potencjał. Zajełą się organizacją, marketingiem i była dla mnie niezastąpionym wsparciem przed i w trakcie warsztatu.
Kiedy jest przy mnie czuję, że wszystko jest tak, jak ma być. Wszystko płynie. Dziękuję Ci Izu!

Haga
https://www.facebook.com/HagaTherapy/

Pracowałyśmy razem kilka lat w agencji reklamowej. Iza ogarniała największe projekty. Perfekcyjnie. Pracowita i świetnie zorganizowana. A do tego niepowtarzalna osobowość. Teraz robi, to, co kocha i widać, ile serca w to wkłada. 100% zaangażowania. Działajcie z Izą – polecam!

Renata Pawłowska-Maciak


Iza daje mi to cudowne poczucie bezpieczeństwa, że co ma się wydarzyć to się wydarzy. I zazwyczaj okazuje się, że robi coś jeszcze co sprawia, że całe wydarzenie z poziomu „Dobra Robota” przechodzi w kategorię „Mały Cud”. A wszystko to zawsze ze śmiechem.

Michał Paca
www.schooloflife.pl

Obcowanie z kuchnią Izy to była prawdziwa uczta dla mojego podniebienia. Przygotowywała zdrowe, smaczne i pięknie podane dania. Doskonale pamiętam zapach i smak pomidorowej i tymiankowej pasty do chleba, pierwszy słodki i delikatny, drugi intensywny i aromatyczny. Iza bardzo dbała, żeby wyjść naprzeciw oczekiwaniom uczestniczek warsztatu. Sprawiła, że kuchnia była miejscem pachnącym i przyjaznym. Iza pozytywnie zaskoczyła mnie też tym, że ma wielkie serce nie tylko do gotowania, ale także do dzieci, o czym przekonała się moja niespełna 4-miesięczna córeczka. O ile w trakcie szkolenia, w nowym miejscu i wśród nowych ludzi, Mała czuła się niepewnie, tak błyskawicznie uspokajała się w kuchni, w towarzystwie Izy lub na jej rękach. To był piękny widok! Gorąco polecam Izę jako głównodowodzącą posiłkami, bo pod jej okiem wszystko działo się sprawnie, smacznie i życzliwie.

Ania Kopaczewska
https://www.facebook.com/Anna-Kopaczewska-trenerka-pisania